Dom a voda - o spoločnosti

majte z dažďa radosť!

O spoločnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 2011, ako obchodná spoločnosť so zameraním na predaj ekologických technologických zariadení a výrobkov.

Využívanie dažďovej vody sa obmedzovalo maximálne tak na jej zachytávanie do suda a jej nasledné použitie na zalievanie malej záhradky. Od roku 1990 až po súčastnosť sa cena vody na Slovensku zvýšila 40 násobne, čo znamená, že položky za vodné a stočné pre domácnosti nám výrazne finančne narastajú. Predpoklady na využívanie dažďovej vody má každý rodinný dom.Vodu zo zásobníkov je možné využívať pre všetky činnosti v dome,ktoré nevyžadujú hygienicky bezchybnú pitnú vodu.Je nutné povedať, že dažďovú vodu nie je možné používať na varenie a osobnú hygienu. Čo je však zásadné, že dažďová voda,ktorá je využiteľná len ako úžitková voda, vie bez veľkých úprav nahradiť až 60% spotreby vody rodinného domu.

Sme veľmi radi, že vďaka nám, máte Vy, ako naši zákazníci, možnosť dostať sa k špičkovým výrobkom a systémom na využitie dažďovej vody od renomovaného výrobcu týchto technologických zariadení, ktorou je spoločnosť OTTO GRAF z Nemecka.

Tieto ekologické technológie oceňujú milióny spokojných zákazníkov na celom svete a sme presvedčení, že aj Vy sa k nim úspešne pripojíte a stanete sa šetrnejšími k životnému prostrediu a čo je najdôležitejšie rovnako aj k Vašim peniazom.